noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Lublin

Szkolenie - Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

29.11.2023

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Lublin IBB GRAND HOTEL

Cena VAT zwolniony:

540 zł

Cena VAT 23%:

665 zł

Więcej

Szkolenia zamówienia publiczne Lublin

Praca w sektorze zamówień publicznych przez fakt licznych zmian prawych wymaga podnoszenia swoich kwalifikacji oraz ciągłego dostosowywania wiedzy do aktualnych przepisów . Od wielu lat organizujemy szkolenia z zamówień publicznych w Lublinie. Dzięki temu jesteśmy dostępni dla wszystkich zainteresowanych z rejonu Lubelszczyzny. Oprócz konferencji i szkoleń z PZP w Lublinie, szkolimy również z wydatków do progu stosowania Prawa zamówień publicznych. Co miesiąc nawet najbardziej wymagający klienci mogą liczyć na oferty szkoleń 1 i 2-dniowych organizowanych w Lublinie.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Lublinie?

Na województwa lubelskiego wiele osób na co dzień styka się z prowadzeniem procedur zamówień publicznych. Osoby te zawodowo zajmują się zamówieniami publicznymi i są naszym najważniejszym klientem. Głównie dla nich organizujemy szkolenia z zamówień publicznych w Lublinie. Najczęściej są to  pracownicy urzędów i instytucji z sektora finansów publicznych, zamawiający sektorowi, jak również osoby prowadzące procedury wydatkowania środków w ramach dofinansowań z różnych programów. W kolejnej grupie odbiorców dochodzą pracownicy działów ofertowania u przedsiębiorców biorących udział w przetargach publicznych jako Wykonawcy. Wszyscy pracujący z zamówieniami publicznymi znajdą  u nas bogatą ofertę atrakcyjnych szkoleń i kursów praktycznych z PZP w Lublinie.

Szkolenia zamówienia publiczne Lublin – sprawdź tematykę

Decydując się na  nasze szkolenia z zamówień publicznych w Lublinie masz pewność, że do Twojej dyspozycji pozostają najlepsi eksperci w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce. To oni odpowiedzialni są bezpośrednio za zakresy szkoleń i treści jakie przekazują naszym klientom, uczestnikom szkoleń z PZP w Lublinie. Uczestnicy szkoleń w Nowych Przetargach zawsze oczekują fachowej i aktualnej wiedzy. Osobom tym gwarantujemy pełne zadowolenie z efektów szkolenia. 100% konkretów przekazanych w ciekawej formule, wiedza zawsze pewna, pytania na które za każdym razem udzielimy jasnych odpowiedzi – to nas wyróżnia na tle konkurencji. Zamawiający i Wykonawcy zawsze znajdą coś dla siebie na szkoleniach z zamówień publicznych w Lublinie. Także osoby zarządzające znajdą dedykowane właśnie dla nich szkolenia z zakresu ustawy PZP. Szkolenia każdorazowo są dostosowane do potrzeb naszych odbiorów – do specyfiki oraz do indywidualnych wymagań związanych z realizowanymi obowiązkami na gruncie zawodowym. Szkolenia z zamówień publicznych w Lublinie to skuteczne antidotum na brak profesjonalnych i pewnych usług szkoleniowych z zamówień publicznych.