noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Olsztyn

Szkolenie - Kurs prawa zamówień publicznych: Wzorcowe prowadzenie procedur zamówień od A do Z bez błędów i nieprawidłowości.

Kurs prawa zamówień publicznych: Wzorcowe prowadzenie procedur zamówień od A do Z bez błędów i nieprawidłowości.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

07.03.2024 - 08.03.2024 (za 5 dni)

Czas Trwania:

2 dni

Miejsce:

Olsztyn Hotel Warmiński

Cena VAT zwolniony:

1180 zł

Cena VAT 23%:

1450 zł

Więcej

Szkolenia z zamówień publicznych Olsztyn

Szkolenia z zamówień publicznych z Centrum Doradztwa i Kształcenia Nowe Przetargi to najlepsza inwestycja w  zdobywanie i rozwijanie kompetencji zawodowych. Nasza profesjonalna i kompetentna kadra trenerska to gwarancja najwyższej jakości oraz sprawdzona i rzetelna wiedza.

Podczas naszych szkoleń w Olsztynie realizujemy następujące zakresy tematyczne:

Co zyskujesz dzięki szkoleniom z zamówień publicznych w Olsztynie

Cały czas pracujemy nad programami naszych szkoleń, na bieżąco reagujemy na zmiany w prawie związane z zamówienia publicznymi, śledzimy najnowsze interpretacje Urzędu Zamówień Publicznych oraz bieżące orzecznictwo. Dzięki temu nasze programy szkoleń są zawsze aktualne.

Szkolenia z PZP w Olsztynie - wiedza i doświadczenie do Twojej dyspozycji

Każdy z Uczestników otrzymuje materiały i pomoce dydaktyczne oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Nasze materiały szkoleniowe obejmują m.in. wydania książkowe Ustawy Prawo zamówień publicznych w wersji aktualnej na dzień szkolenia oraz książkę Zestawienie aktów wykonawczych i okołoustawowych do ustawy PZP.

Nasze szkolenia prowadzą najlepsi eksperci w zakresie zamówień publicznych. Przywiązujemy szczególną wagę do kwalifikacji i indywidualnego podejścia do każdego uczestnika. W trakcie szkolenia prowadzący szkolenie odpowie na wszystkie pytania i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości popierając to odpowiednimi interpretacjami i orzecznictwem.

Szkolenia z Centrum Doradztwa i Kształcenia „Nowe Przetargi” w Olsztynie dedykujemy wszystkim podmiotom realizującym zamówienia publiczne – Zamawiającym oraz Wykonawcom.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoleń dostępną na naszej stronie. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami pod numerami tel. (22) 22-52-842 oraz (17) 85-33-777