noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Zamość

Szkolenia zamówienia publiczne Zamość

Szkolenia z zamówień publicznych organizowane w Zamościu pozwalają zdobyć wiedzę i umiejętności w organizacji zamówień publicznych. Prowadzone są przez najlepszych specjalistów szkolenia z PZP w Zamościu od lat zaangażowanych w tematykę zamówień publicznych. Zajęcia prowadzone są w formie interaktywnych warsztatów pozwalających na komunikację z trenerem oraz wymianę doświadczeń z własnej praktyki.

Do kogo adresowane są szkolenia PZP  Zamość?

Szkolenia z PZP w Zamościu adresowane są do osób zajmujących się zawodowo prowadzeniem procedur zamówień publicznych, osób które zamierzają podjąć pracę w zamówieniach publicznych oraz osób zajmujących się kontrolą zamówień publicznych. Dla każdej z tych grup odbiorców dostosowaliśmy ofertę szkoleń z zakresu PZP organizowanych w Zamościu.

Szkolenia zamówienia publiczne Zamość – szeroka tematyka szkoleń

Uczestnicy szkoleń z zamówień publicznych w Zamościu zapoznają się z aktualnymi przepisami Prawa zamówień publicznych oraz najnowszymi zmianami w ustawie PZP. Na naszych szkoleniach dowiedzą się jak prawidłowo poprowadzić procedurę udzielania zamówienia publicznego na dostawy i usługi oraz jak przeprowadzić procedurę przetargową na roboty budowlane. Tematyka szkoleń obejmuje także prawidłowe przygotowanie procedury - szacowanie wartości zamówienia oraz problematykę umów w zamówieniach publicznych. Uczestnicy szkoleń zapoznają się również z elektronizacją zamówień publicznych. Cyklicznie organizujemy również warsztaty zamówień publicznych w Zamościu. Każde ze szkoleń cieszy się popularnością, z niektórymi tematami wracamy do Zamościa raz na kilka miesięcy.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Zamościu?

Uczestnicy szkoleń z zamówień publicznych w Zamościu otrzymują zawsze aktualną wiedzę od najlepszych trenerów. Wyrażają najlepsze opinie o szkoleniach w których uczestniczą: