noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Koszalin

Szkolenie - Prawo zamówień publicznych w roku 2024 – przygotowanie postępowania, procedura, wybór wykonawcy, umowa,obowiązki archiwizacyjne i sprawozdawcze. Zamieszczanie ogłoszeń na platformie eNotices2 – problemy.

Prawo zamówień publicznych w roku 2024 – przygotowanie postępowania, procedura, wybór wykonawcy, umowa,obowiązki archiwizacyjne i sprawozdawcze. Zamieszczanie ogłoszeń na platformie eNotices2 – problemy.

Prowadzący:

Michał Kunikowski

Termin:

11.03.2024 (za 18 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Koszalin Hotel Gromada

Cena VAT zwolniony:

590 zł

Cena VAT 23%:

720 zł

Więcej

Szkolenia zamówienia publiczne Koszalin

Praca w zamówieniach publicznych z uwagi na wciąż mieniające się regulacje systemowe wymaga stałej aktualizacji wiedzy. Od wielu lat obecni jesteśmy z naszymi szkoleniami z zamówień publicznych w Koszalinie. W ten sposób nasze szkolenia dostępne są dla wszystkich klientów z Pomorza środkowego. Oprócz wielu szkoleń z Ustawy PZP w Koszalinie, szkolimy również z wydatków do progu stosowania Prawa zamówień publicznych. W każdym miesiącu nawet najbardziej wymagający klienci mają do dyspozycji ciekawe szkolenia z zamówień publicznych w formule 1- i 2-dniowej organizowane przez nas w Koszalinie.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Koszalinie?

Na terenie Pomorza środkowego setki osób na co dzień zmaga się z prowadzeniem procedur zamówień publicznych. Osoby te zawodowo zajmują się zamówieniami publicznymi i są najbardziej wymagającym klientem. To oni są głównym odbiorcą naszych szkoleń z zamówień publicznych w Koszalinie. Są to przeważnie pracownicy urzędów i instytucji z sektora finansów publicznych, zamawiający sektorowi, jak również osoby prowadzące procedury wydatkowania środków w ramach dofinansowań z różnych programów. Do tego dochodzą pracownicy działów ofertowania / zamówień publicznych u przedsiębiorców biorących udział w przetargach publicznych jako Wykonawcy. Oni również znajdą u nas ofertę atrakcyjnych szkoleń i kursów praktycznych z PZP w Koszalinie.

Szkolenia zamówienia publiczne Koszalin – szeroka tematyka szkoleń

Wybierając nasze szkolenia z zamówień publicznych w Koszalinie masz pewność, że do Twojej dyspozycji zawsze są najlepsi eksperci w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce. To oni odpowiedzialni są bezpośrednio za treści, jakie na szkoleniach przekazują naszym klientom, uczestnikom szkoleń z PZP w Koszalinie. Uczestnicy szkoleń w Nowych Przetargach zawsze oczekują fachowej i aktualnej wiedzy. Osobom uczestniczącym w naszych szkoleniach gwarantujemy pełne zadowolenie z efektów szkolenia. 100% konkretów przekazanych w ciekawej formule, wiedza zawsze pewna, pytania na które udzielimy jasnych odpowiedzi – to nas wyróżnia na tle konkurenci. Zamawiający i Wykonawcy niezależnie od poziomu  ich początkowej wiedzy – zawsze znajdą coś dla siebie na szkoleniach z zamówień publicznych w Koszalinie. Także osoby zarządzające instytucją publiczną lub prywatną znajdą dedykowane właśnie dla nich szkolenia z zakresu PZP. Szkolenia są dostosowane do potrzeb naszych odbiorów – do poziomu wiedzy grupy, specyfiki oraz indywidualnych wymagań związanych z realizowanymi obowiązkami na gruncie zawodowym. Szkolenia z zamówień publicznych w Koszalinie to skuteczny środek do zaspokojenia potrzeb edukacyjnych w zakresie szkoleń zawodowych z zamówień publicznych.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Koszalinie?

Poniżej przedstawiamy wybrane opinie dotyczące naszych szkoleń z PZP w Koszalinie. Wszystkie ankiety wypełnione zostały na szkoleniach organizowanych w tym właśnie mieście:

Specjalista / Uczelnia Wyższa: „Szkolenie na temat i profesjonalne. Udzielono odpowiedzi na każde zadane pytanie przez uczestników.”

Inspektor / Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji: „Zakres szkolenia zgodny z oczekiwaniami. Materiały dobrze przygotowane. Informacje bardzo przydatne.”

Młodszy Referent / Urząd Gminy: „Szkolenie z bardzo obszernym materiałem. Prowadząca z ogromną wiedzą, chętnie udzielała odpowiedzi na pytania uczestników.”

Inspektor / Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej: „Szkolenie przeprowadzone bardzo rzetelnie z wykorzystaniem obszernej wiedzy i pełnych materiałów.”

Samodzielny Referent / Jednostka Sektora Obronności: „Informacje przekazane w bardzo zrozumiałym języku. Przydatne materiały szkoleniowe.”

Wybierając szkolenia z zamówień publicznych w Koszalinie w Nowych Przetargach masz gwarancję uczestnictwa w wydarzeniach o najwyższym poziomie merytorycznym. Sprawdź najbliższe terminy szkoleń z PZP w Koszalinie – znajdź optymalne szkolenie dopasowane do Twoich bieżących potrzeb.