noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Rzeszów

Szkolenie - Zamówienia publiczne - sprawdź swoje procedury. Lista sprawdzająca przygotowanie, prowadzenie postępowania i realizację umowy.

Zamówienia publiczne - sprawdź swoje procedury. Lista sprawdzająca przygotowanie, prowadzenie postępowania i realizację umowy.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

19.10.2023 (za 16 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Rzeszów Hilton Garden Inn Rzeszów

Cena VAT zwolniony:

540 zł

Cena VAT 23%:

665 zł

Więcej

Szkolenia zamówienia publiczne Rzeszów

Praca w zamówieniach publicznych to ciągła praca nad aktualizacją wiedzy i dostosowywaniem jej do ciągle zmieniających się przepisów prawnych. Na rynku szkoleń z zamówień publicznych w Rzeszowie działamy od kilkunastu lat, jest to dla nas szczególny rynek. Dla klientów z Podkarpacia  przygotowaliśmy pełną ofertę szkoleń z zakresu zamówień publicznych. Wszystkie tematy, które realizujemy na największych rynkach w Polsce, przeznaczamy również dla klientów z Rzeszowa. W każdym miesiącu nawet najbardziej wymagający klienci znajdą tutaj wartościowe szkolenia z zamówień publicznych.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Rzeszowie?

Głównym adresatem szkoleń z zamówień publicznych organizowanych w Rzeszowie jest publiczny klient instytucjonalny oraz klient korporacyjny. Uczestnikami naszych szkoleń z PZP w Rzeszowie są przede wszystkim pracownicy działów zamówień publicznych / inwestycji w jednostkach sektora publicznego, osoby trudniące się na co dzień udzielaniem zamówień publicznych u zamawiających sektorowych oraz kontrolerzy i audytorzy. W naszej ofercie pozostaje również konkretny wachlarz szkoleń przeznaczonych dla wykonawców. Osoby przygotowujące w swojej pracy zawodowej oferty w przetargach publicznych po stronie wykonawców mają do dyspozycji pozycje, które są bezpośrednio dla nich dedykowane, bądź są po prostu uniwersalne w swoim zakresie – dedykowane są zarówno przedstawicielom zamawiającego jak i wykonawcy.

Szkolenia zamówienia publiczne Rzeszów - tematyka

Wybierając nasze szkolenia z zamówień publicznych w Rzeszowie wiesz, że masz do dyspozycji najlepszych ekspertów na rynku dostarczających fachowej i zawsze aktualnej wiedzy. Zawsze gwarantujemy pełne zadowolenie z efektów szkolenia. Na naszych szkoleniach z zamówień publicznych każdy znajdzie coś dla siebie – zamawiający, wykonawca, osoba poczatkująca, osoba o sporej praktyce zawodowej, kontrolujący lub osoba zarządzająca instytucją publiczną lub prywatną. Szkolenia są profilowane i w zależności od tematyki grupa docelowa odbiorców oraz ich poziom zaawansowania są różne. Szkolenia 1-, 2- a nawet 3-dniowe w pełni zaspokoją wszystkie potrzeby edukacyjne w zakresie szkoleń z zamówień publicznych.

Jak uczestnicy oceniają nasze szkolenia z zakresu PZP w Rzeszowie?

Poniżej przedstawiamy wybrane losowo opinie z ankiet poszkoleniowych z tych szkoleń z zamówień publicznych które odbyły się w Rzeszowie:

Inspektor / Podkarpacki Urząd Wojewódzki: „Duża wiedza merytoryczna prowadzącego szkolenie. Duża przydatność materiałów szkoleniowych.”

Inspektor / Zakład Karny: „Podejście wykładowcy bardzo merytoryczne. Dobrze wykorzystany czas.”

Starszy Specjalista / Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna: „Profesjonalne przygotowanie, prowadzący z dużą wiedzą i doświadczeniem.”

Inspektor / Starostwo Powiatowe: „Szkolenie merytoryczne, zdobyta wiedza użyteczna w wykonywanej pracy. Wiedza przekazana w sposób jasny i zrozumiały.”

Adwokat / Kancelaria Adwokacka: „Szkolenie bardzo przydatne, praktycznie omówione przykłady.”

Główny Specjalista / Podkarpacki Urząd Wojewódzki: „Szkolenie bardzo praktyczne, dynamiczne, przydatne w pracy.”

Wybierając nasze szkolenia z zamówień publicznych w Rzeszowie masz gwarancję rzetelnej i zawsze aktualnej wiedzy.