noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Jelenia Góra

Jelenia Góra  - Szkolenia z zamówień publicznych

Zapraszamy do skorzystania z pełnej gamy szkoleń z zakresu PZP, które organizujemy w Jeleniej Górze. To kolejne miasto w województwie dolnośląskim, które znajduje się na naszej mapie szkoleniowej. Kursy i szkolenia z zamówień publicznych organizowane w Jeleniej Górze są okazją do spotkań z ekspertami w tej dziedzinie, którzy w profesjonalny i fachowy sposób dzielą się specjalistyczną wiedzą. Na pytanie czy warto uczestniczyć w stacjonarnych szkoleniach z zamówień publicznych w Jeleniej Górze, zarówno my jak i uczestnicy kolejnych szkoleń tutaj organizowanych, niezmiennie odpowiadają – tak.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Jeleniej Górze?

Ze szkoleń PZP w Jeleniej Górze skorzystać mogą wszystkie podmioty działające w szeroko pojętym obszarze zamówień publicznych. Zapraszamy w szczególności przedstawicieli Zamawiających i Wykonawców, którzy działają na terenie miasta Jelenia Góra i sąsiednich powiatów. Specjalistyczne kursy PZP są również niezwykle przydatne w grupie osób dążących do zdobywania nowych kompetencji zawodowych, zmieniających kwalifikacje zawodowe lub zwyczajnie starających się o awans.

Szkolenia zamówienia publiczne Jelenia Góra – szeroka tematyka szkoleń

Tematyka szkoleń organizowanych w Jeleniej Górze opiera się na zagadnieniach związanych ze stosowaniem ustawy PZP i jej częstych zmianach. Poruszane i omawiane są konkretne problemy, które pojawiają się w codziennej praktyce zawodowej. Zakres tematyczny szkoleń obejmuje często zamówienia poniżej i powyżej progów unijnych, obowiązkowy rejestr umów, zamówienia publiczne na dostawy, usługi i roboty budowlane oraz wiele innych. Pełny zakres realizowanych przez nas tematów znajduje się tutaj.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Jeleniej Górze?

Uczestnicy poprzednich edycji stacjonarnych szkoleń z PZP w Jeleniej Górze polecają nasze szkolenia. W ankietach poszkoleniowych dominują najwyższe noty.