noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Poznań

Szkolenie - Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

14.12.2023 (za 3 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Poznań Hotel Gromada

Cena VAT zwolniony:

540 zł

Cena VAT 23%:

665 zł

Więcej

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych Poznań

Aby administracja publiczna i jej instytucje funkcjonowały prawidłowo, konieczne jest zawieranie umów na dostawy, usługi i roboty budowlane – między innymi z przedsiębiorcami. Zewnętrzne podmioty dostarczają produkty lub wykonują zlecone usługi, wyłaniane są w procedurach zamówień publicznych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych. Pozyskanie wiedzy z zakresu Prawa Zamówień Publicznych może odbywać się dzięki dedykowanym szkoleniom. Taka forma edukacji jest atrakcyjna dla odbiorców, a jednocześnie skuteczna. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych Poznań są skierowane przede wszystkim do urzędników oraz przedsiębiorców biorących udział w przetargach. Na platformie szkoleniowej NowePrzetargi znajdą Państwo zbiór wszystkich spotkań organizowanych w najbliższym czasie. Szkolenia traktujące o zamówieniach publicznych są realizowane nie tylko w Poznaniu, ale również innych miastach w całej Polsce. Zachęcamy również do uczestnictwa w kursach i szkoleniach online.

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji i przeprowadzaniu profesjonalnych spotkań edukacyjnych. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych Poznań odbywają się regularnie, a ich uczestnikami najczęściej są urzędnicy oraz przedsiębiorcy, którzy współpracują z instytucjami administracji publicznej. Zajęcia cieszą się również zainteresowaniem spółek podległych gminie - spółek komunalnych i energetycznych oraz zamawiających sektorowych. Szkolenia dotyczące zamówień publicznych w Poznaniu prowadzą wykwalifikowani trenerzy z ekspercką wiedzą w branży. Ich grono tworzą przede wszystkim radcy prawni, adwokaci oraz specjaliści dziedzinowi z zakresu zamówień publicznych, prawa budowlanego oraz szeroko pojętego prawa administracyjnego.

Szkolenia PZP Poznań – korzyści płynące z edukacji

Podstawową zaletą szkoleń PZP organizowanych w Poznaniu jest możliwość uzyskania wartościowej – i co najważniejsze – aktualnej wiedzy, przekazywanej bezpośrednio przez ekspertów, w sposób maksymalnie przystępny. Zajęcia są przeprowadzane systematycznie, aby na bieżąco dostarczać zamawiającym i wykonawcom cennych informacji. Szkolenia PZP Poznań wyróżniają pozytywne opinie, co potwierdzają recenzje wystawiane po odbytych szkoleniach. Najwyższy poziom szkoleń widoczny jest również w ankietach poszkoleniowych. Spotkania przebiegają w przyjaznej atmosferze, a trenerzy skupiają się na tym, aby jak najwięcej przekazywanych informacji zostało zapamiętanych. Z tego względu szkolenia z zamówień publicznych Poznań to nie tylko monolog prowadzącego – audytorium otrzymuje dodatkowo obszerne materiały edukacyjne, które pozwalają utrwalać wiedzę, a zajęcia najczęściej kończą się wspólną dyskusją dotyczącą omawianych zagadnień.

Dla przedsiębiorców szkolenia i kursy dotyczące prawa zamówień publicznych stanowią ogromną wartość, ponieważ pozwalają w efektywniejszy sposób pozyskiwać zlecenia od instytucji administracyjnych. Szkolenie z zamówień publicznych Poznań to droga do nowych kontraktów dla wykonawców w zamówieniach publicznych.

Szkolenia dotyczące prawa zamówień publicznych w Poznaniu – teoria i praktyka

Szkolenia z zamówień publicznych w Poznaniu mogą przybrać formę warsztatów. W tej formule warsztaty najczęściej trwają 2 pełne dni szkoleniowe. Takie zajęcia zwykle składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. W części drugiej praktycznych warsztatów zamówień publicznych omawiane są kazusy z poszczególnych sektorów zamówień publicznych. Studium przypadku to podstawowa forma zgłębiania nowych treści oraz zmian w przepisach zamówień publicznych. W ten sposób uczestnicy już po szkoleniu mają okazję wykorzystać pozyskaną wiedzę w codziennej praktyce. Szkolenia dotyczące prawa zamówień publicznych w Poznaniu są prowadzone w miejscach o odpowiedniej infrastrukturze umożliwiającej realizację zajęć w sposób komfortowy dla uczestników. Należy pamiętać, że poszczególne spotkania skupiają się na konkretnych zagadnieniach i przestrzeniach tematycznych. Dzięki temu każda osoba jest w stanie wybrać szkolenie z prawa zamówień publicznych w Poznaniu, które będzie dostosowane do swoich osobistych potrzeb.

Szkolenia z nowego PZP w Poznaniu

Nowe PZP w wielu sytuacjach bywa kłopotliwe nawet dla doświadczonych zamawiających. Do pozyskania wiedzy w tym zakresie warto skorzystać z pomocy ekspertów. W takiej sytuacji efektywną metodą edukacji są szkolenia z prawa zamówień publicznych w Poznaniu. Wówczas trenerzy prowadzący zajęcia omawiają zmiany oraz przedstawiają najważniejsze informacje dotyczące transformujących się przepisów. Szkolenie Poznań obejmujące nowe PZP bywają przydatne również wśród przedsiębiorców oraz pracowników, którzy odpowiadają w firmie za kwestie dotyczące przetargów – pozyskiwania zleceń z sektora publicznego.

W przypadku ewentualnych pytań zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zawsze udzielamy kompleksowych informacji na temat szkoleń z prawa zamówień publicznych organizowanych w Poznaniu. Zapisy na poszczególne spotkania są dostępne online bezpośrednio ze strony internetowej.