noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Przemyśl

Szkolenia z zamówień publicznych Przemyśl

Oferta szkoleń z prawa zamówień publicznych na terenie województwa podkarpackiego przewiduje również te organizowane w Przemyślu. Szkolenia  odbywają się cyklicznie i stanowią możliwość pozyskania wartościowej i zawsze aktualnej wiedzy bezpośrednio od najlepszych ekspertów na rynku. Szkolenia z PZP w Przemyślu cechuje konkretny i rzeczowy przekaz najważniejszych aspektów oraz niebanalne podejście do każdego problemu. Szkolenia z zamówień publicznych w Przemyślu są prowadzone w miejscach o odpowiedniej infrastrukturze umożliwiającej realizację zajęć w sposób dogodny i komfortowy dla uczestników. Dbamy aby nasze zaplecze konferencyjne zaspokajało w pełni wymagania naszych klientów.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Przemyślu?

Szkolenia z PZP w Przemyślu dedykujemy podmiotom realizującym procedurę przetargową na terenie miasta Przemyśl i województwa podkarpackiego. Zapraszamy do udziału zarówno zamawiających publicznych, zamawiających sektorowych, wykonawców oraz przedstawicieli organów kontrolujących zamówienia publiczne. Szkolenia w Przemyślu polecamy osobom początkującym, średniozaawansowanym oraz doświadczonym specjalistom w dziedzinie zamówień publicznych.

Szkolenia zamówienia publiczne Przemyśl aktualna tematyka szkoleń

Oferujemy szeroki wybór tematów poruszanych na szkoleniach z PZP w Przemyślu. Są to zawsze aktualne zagadnienia wiążące się z szacowaniem wartości zamówień, ustalaniem kryteriów przy ocenie ofert, zamówieniami poniżej i powyżej progów unijnych, elektronizacją zamówień publicznych. Różnorodność tematów i zagadnień sprawia, że każdy potencjalny uczestnik otrzymuje możliwość wyboru takiego szkolenia, które odpowiada jego indywidualnym aktualnym potrzebom.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Przemyślu?

Szkolenia z prawa zamówień publicznych organizowanych w Przemyślu są bardzo pozytywnie oceniane o czym świadczą  opinie kursantów poprzednio organizowanych szkoleń.