noweprzetargi.pl

Nadchodzące szkolenia

Widok:

Siedlce

Szkolenie - Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Skuteczne przygotowanie i prowadzenie zamówień publicznych poniżej 130 000 zł. Najlepsze praktyki i wytyczne prawne.

Prowadzący:

Piotr Sperczyński

Termin:

18.12.2023 (za 20 dni)

Czas Trwania:

1 dzień

Miejsce:

Siedlce Hotel Arche

Cena VAT zwolniony:

540 zł

Cena VAT 23%:

665 zł

Więcej

Szkolenia z zamówień publicznych Siedlce

Szkolenia z PZP w Siedlcach są doskonałym uzupełnieniem wiedzy dla każdej osoby, której praca jest związana przeprowadzaniem procedury przetargowej lub chociażby przygotowywaniem opisu przedmiotu zamówienia lub jego szacowaniem wartości. Podczas stacjonarnych szkoleń PZP w Siedlcach otrzymujesz możliwość bezpośredniej interakcji z prowadzącym oraz pozostałymi uczestnikami.  Wiedza, kompetencje, doświadczenie i świetny przekaz informacji, trafiający do najbardziej wymagających uczestników szkoleń to to co nas wyróżnia. Dodatkowym atutem szkoleń jest uzyskanie pewnej i sprawdzonej eksperckiej wiedzy.

Do kogo adresowane są szkolenia z PZP w Siedlcach?

Szkolenia z PZP w Siedlcach są doskonałym sposobem na podniesienie kwalifikacji dla zamawiających, zamawiających sektorowych oraz wykonawców w zamówieniach publicznych. Adresatem naszych szkoleń są  pracownicy działu zamówień publicznych w jednostkach sektora finansów publicznych / podmiotów zobowiązanych do stosowania ustawy PZP oraz osoby, których obowiązki zawodowe są związane z pracą w komisjach przetargowych.

Szkolenia zamówienia publiczne Siedlce tematyka szkoleń

Na szkoleniach z PZP realizowanych w Siedlcach poruszane i omawiane są najważniejsze kwestie związane z poprowadzeniem procedury przetargowej. Tematyka obejmuje szereg niezbędnych zagadnień związanych z udzielaniem zamówień publicznych do 130 tyś. zł, przygotowaniem specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami, badania i oceny ofert, środków ochrony prawnej w postępowaniu o udzielenie zamówienia i wiele innych. Obok teoretycznych zagadnień na naszych szkoleniach z zamówień publicznych w Siedlcach zawsze przedstawiane są także konkretne przykłady i problemy wynikające z praktycznego stosowania ustawy PZP. Stwarza to możliwość  dyskusji i wymiany poglądów z prowadzącym i pozostałymi uczestnikami szkolenia. Nie bez znaczenia są również kontakty jakie uczestnicy szkoleń stacjonarnych z PZP w Siedlcach nawiązują między sobą.

Jak uczestnicy oceniają szkolenia z zamówień publicznych w Siedlcach?

Uczestnicy poprzednich kursów polecają nasze szkolenia z PZP, które Centrum Doradztwa i Kształcenia „Nowe Przetargi” organizuje w Siedlcach: